Warsztaty

Fundacja zajmuje się organizacją warsztatów, które poświęcone są zagadnieniom szpiczaka mnogiego, a także nowoczesnym metodom leczenia. Na takie wydarzenia zapraszani są specjaliści tacy jak: fizjoterapeuci, rehabilitanci, ortopedzi, hematolodzy, neurolodzy czy prawnicy.

Dzięki temu pacjenci zyskują możliwość konsultacji z ekspertem i fachowej pomocy, a także mogą poszerzyć swoją wiedzę na temat choroby i życia z nią. Oprócz tego warsztaty spełniają także funkcję integracyjną, chorzy mogą się lepiej poznać, wymienić doświadczeniami i pomóc sobie nawzajem.

Warsztaty są bezpłatne dla członków Fundacji. Do najpopularniejszych należy cykl spotkań „Szpiczak i My”, które odbywają się regularnie w ośrodkach nad morzem lub w górach. Piękna pogoda i świeże powietrze sprzyjają serdecznej atmosferze.